Get Adobe Flash player

Wyślij wiadomość
 


Kasia i Radek: Dekoracja kościoła, samochodu, bukiety, podziękowania.

Bardzo dziękujemy za przepiękną dekorację:) kościół wyglądał przepięknie, samochod-pierwsza klasa, podziękowania dla rodziców również śliczne ale i tak największym zaskoczeniem był bukiet ślubny, dokładnie taki jak chciałam - piękny i wymarzony. Współpraca z państwem super . Na pewno z czystym sumieniem będę polecać państwa usługi.  Jeszcze raz dziękujemy:) 


środa, 29 listopad 2017
Angelika i Damian: Dekoracje

W imieniu własnym i rodziców serdecznie dziękujemy za wspaniała dekoracje kościoła, auta do ślubu jakże bukiet. Jesteście niesamowici w tym co robicie. Będziemy was polecać. Wszyscy byli zachwyceni dekoracja. Pozdrawiamy ????


wtorek, 31 październik 2017
Bernadetta i Piotr: Dekoracja sali

Dziękujemy serdecznie za piękny wystrój sali i przepiękne podziękowania dla rodziców. Pełen profesjonalizm i doradzanie w każdej kwestii. Kontakt z Wami sama przyjemność ??

Polecamy z całego serca.

 

Młodzi 30.09.2017r.


poniedziałek, 30 październik 2017
Ela i Dawid: Dekoracja sali

Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękną dekoracje. Pełne zaangazowanie i pelen profesjonalizm. Dekoracja przeszla nasze najsmielsze oczekiwania. Kontakt z Panstwem bardzo dobry.

Polecamy gorąco !!!!!!

 

Młodzi z 30.09.2017r.


piątek, 27 październik 2017
Kinga i Dawid: Dekoracja sali

Chcielibyśmy bardzo mocno podziękować za piękną dekoracje, obsługę, profesjonalizm. Współpraca z państwem to przyjemność ;) będziemy każdemu państwa polecać,jesteście najlepsi. Dziękujemy!          

 

Młodzi z 15.07.2017 


wtorek, 15 sierpień 2017
 
Powered by Phoca Guestbook